تبلیغات
داســتان زنـــدگی

داســتان زنـــدگی
* مـــن؛ در در لباس یک روانـشــــناس * 

بازم غصه! بازم غم! هر وقت آهنگ "اگر مانده بودی" امید رو می شنوم انگاری میشه روز اولی که رفتی. زخمم تازه میشه. اون موقع با این آهنگ سوختنم رو سر می کردم. زخمی که رو قلبم نشست تا موقعی که نفس می کشم همرامه. و دردش، گر چه گهگاه اما همیشگیه. پارسال این موقع، رمضون، واسه شنیدن صدات، موقع سحر و افطار چقدر التماست میکردم ولی تو... . الان یاد رمضون پارسال افتادم. آخه آهنگ امید و گذاشتم.رمضونا اصلا آهنگ گوش نمی کنم اینو دیدم نتونستم گوش نکنم. چیزی به گریه کردنم نمونده بود زدم به بی خیالی. 

تعجب می کنم از سوالت. به شک افتادم که تو، اصلا عاشقم نبودی. اون روزایی که "عاشقتم" ورد زبونت بود. اگه عاشقم بودی این سؤالو نمی پرسیدی. یادته روز آخر که دیدمت! سرمو روی شونت گذاشتمو گریه کردم. اشک ریختم. می دونستم داری باهام چیکار می کنی ولی دل کندنم ازت جون دادن بود واسم. نمی خوام برگردی! نمی خوام باز عاشقم باشی! می خوام با این حسرت بمیرم. اما دیدنت برام، مث رویاست. کسی که واسه اولین بار عاشقش شدم و بعد از اون دیگه عشق برام بی معنی شد. کسی که در اوج عشقم بهش تنهام گذاشت و رفت. حالا! داره ازم می پرسه دلیلت چیه واسه دیدنم. هیچ جوابی ندارم. فقط! تو عاشقم نبودی.


[ شنبه 21 مرداد 1391 ] [ 16:44 ] [ روانشناس دیوانه ]
.: Weblog Themes By themzha :.

درباره وبلاگ


ماه بالای سر تنهاییست
__________________
درد من حصار برکه نیست، زیستن با ماهیانیست که حتی فکر دریا هم به ذهنشان خطور نکرده است.
__________________
دنیا کوچیک تر از اونه که بخواد بر جسم و روح من حکومت کنه. این منم که با اراده و افکارم بر زندگی و دنیام حکومت می کنم و پله های زندگیمو دونه دونه طی می کنم تا به اوج خودم برسم.
ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
من روانشناس شدم.

آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
امکانات وب